Uçak

 
 Dc Motorlu Kağıt Uçak Yapımı (Kendin Yap) 3 ay önce
Selamlar oyuncak araba motoru diğer adıyla dc motoru kullanarak kağıt uçak yapımı gösterdiğimiz bu videomuzda çocuklar için basit, oyuncak uçak nasıl yapılır onu gösterdik.
 
Selamlar oyuncak araba motoru diğer adıyla dc motoru kullanarak kağıt uçak yapımı gösterdiğimiz bu videomuzda çocuklar için basit, oyuncak uçak nasıl yapılır onu gösterdik.. Sizde bu fikirler sayesinde evde çocuklarınıza harika kağıt, oyuncak uçaklar yapabilirsiniz. Çeşitli kağıt uçak modellerine dc motor bağlayarak çok daha güzel uçan uçaklar yapabilirsiniz. Bende ara ara kağıt uçak yapımları, daha fazla uçak kağıt uçak yapımı gibi videolar paylaşmaya özen gestereceğim. Ayrıca bu videodaki uçağı yapabilmeniz için tek gereken A4 kağıdı, pil anahtar düğmesi ve dc motor.
Benzer Yazılar
Akülü Araba

Akülü arabalar hakkında bilmeniz gereken her şey!   Birçok çocuğun hayali olan araba kullanmak, hem seçeceğiniz modelin güvenliği hem de sağlayacağınız ortamın doğru oluşuyla gayet mümkün! Biz de size bu konuda yardımcı olmak istedik ve çocuklar için akülü araba satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bir araya getirdik. Üstelik GittiGidiyor’da bulabileceğiniz Mercedes’ten Ferrari’ye, cipten spor otomobile, birbirinden yakışıklı akülü araba modelleri ile!

Devamı
Uzaktan Kumandalı Araba

Oyuncak olarak nitelendirilen ancak işin içine girildiğinde bir oyuncak olmaktan çıkarak hobi haline gelen uzaktan kumandalı arabaların çalışma prensibi iki türlüdür. Benzinli ve elektrik şarjlı pilli.  Uzaktan kumadalı araba jip, spor, kamyonet gibi pek çok tipte üretilir. Kullanımları ise aracın türüne göre değişiklik göstermektedir.   Uzaktan kumandalı araba, eğer pilli bir araç ise kullanımı 15-30 dakika arasında sürmektedir. Benzinle çalışan modeller ise 1-2 saat arasında kullanılabilmektedir. Pilli olan araçların kumandaları dikdörtgen şeki

Devamı
DERSHANELEREğitimKALIP DÜNYASIKozmetikAraba ParçalarıDOĞAL KUMAŞLAR Medikal KariyerErkek OyuncakKurşun Kalem ÇeşitleriSınavHazır GiyimMakyajKAMGARN KUMAŞLARMedikal İş İlanlarıKız OyuncakOkul ÇantasıGüncelTROPİKAL KUMAŞLAR İş BaşvurusuBebekler İçin OyuncakFosforlu KalemAyıcıklarRenkli PostitlerOyuncağını Kendin Yap